Poniedziałek, Maj 21, 2018
dziecko1.jpg

Z życia wzięte

Jaki wózek wybrać dla dziecka?

(7 głosów, średnia ocena 4.57 na 5)

 

Jaki wózek wybrać dla dziecka?

Ten artykuł skierowany jest do rodziców, którzy po raz pierwszy kupują wózek. Sam kiedyś byłem w takiej sytuacji i pamiętam, że zbieranie informacji na ten temat było trudne i czasochłonne, dlatego postaram się ułatwić wybór i podpowiedzieć, na co należy zwrócić uwagę.

Historia pewnego noska

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

 

Kilkuletnie dziecko miało kiedyś problem z noskiem, ponieważ wydzielał on duże ilości śluzu o nieprzyjemnym zapachu i wyglądzie. Dziecko to przez wiele lat borykało się z odrzuceniem w szkole z powodu swojej przypadłości.

Lekarze, którzy próbowali dociec przyczyny problemów z nosem byli bezradni. Historia noska zakończyła się dopiero po kilku latach, gdy to dziecko podczas przeziębienia silnie kichnęło. Wtedy oprócz zwykłego kataru do chusteczki wpadło jeszcze coś. Jak się później okazało to „coś” było przyczyną nieszczęścia z nosem. Był to kawałek plastikowej tulejki (najprawdopodobniej części długopisu, który to dziecko podczas zabawy musiało wsunąć do nosa, a potem o tym zapomniało). Nos próbując pozbyć się ciała obcego „flegmił” sprawiając dużo kłopotu. Lekarze zaglądając do nosa nie dostrzegli tulejki, najpewniej zmyleni tym, że nos jest drożny.

Historia nosa doczekała się, więc swego finału dopiero wtedy, gdy dziecko urosło a wraz z nim nos. Gdy w nosie zrobiło się luźniej plastikowy element mógł go opuścić uwalniając dziecko od problemu.

Sonda

Ile kosztował Twój wózek?

Ostatnio zarejestrowani