Środa, Kwiecień 24, 2019
dziecko4.jpg

O serwisie

Twoje dziecko jest małym artystą? Rysuje, buduje, pięknie śpiewa, recytuje, opowiada zmyślone bajeczki :), a może jest królem parkietu? www.TwórczeDzieci.eu to serwis stworzony dla Ciebie i Twoich dzieci.

Dołącz wraz z dzieckiem do społeczności małych talentów. Stwórz galerię prac swojego dziecka, załóż własną grupę tematyczną i zaproś do niej swoich znajomych, udzielaj się na forum, korzystaj z porad i doradzaj innym. Swoją aktywnością wspomagaj misję portalu. Chcemy promować dzieci i uświadamiać rodziców, jak ważne jest rozwijanie talentów.

Co w serwisie?

 • GALERIE PRAC DZIECI – Nie niszcz prac swojego dziecka, załóż konto i otwórz galerię jego dzieł. W niedługim czasie będziesz mógł ocenić postępy w twórczości swojego dziecka.
 • KONKURSY (dla dzieci i ich opiekunów) – Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Karykatura oczami dziecka" – do wygrania karykatura zwycięzcy wykonana przez karykaturzystę Lesława Kuczerskiego. Konkurs trwa do końca listopada, a 6 grudnia ogłosimy wyniki. Dla miłośników fotografii uruchamiamy konkurs na "Foto mojego dziecka" – zwycięskie zdjęcia pomogą w promocji serwisu. "Kredą po chodniku" to pierwszy konkurs rodzinno-zespołowy. Szykujcie siły na wiosnę, wystarczy kreda, ładna pogoda i dzieci, zabawa gwarantowana!
 • WARSZTATY DOMOWE – Niezwykle rozwijający twórczość i kreatywność Naszych dzieci cykl zajęć, które możesz poprowadzić sam w domu. Jeśli masz równie ciekawe pomysły na twórcze spędzenia czasu z dzieckiem i chciałbyś się tym podzielić z innymi – napisz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • KOLOROWANKI – Specjalnie dla Państwa przygotowujemy serie naszych autorskich kolorowanek dla dzieci, pierwsza seria MUNDIALOWA, zapraszamy!
 • 1% PODATKU dla Twórczych Dzieci – Do grona naszych Twórczych Dzieci należą wspaniałe dzieciaki, które wymagają stałej opieki lekarskiej oraz rehabilitacji. Każdy z nas może pomóc, wystarczy w zeznaniu rocznym przekazać im 1% swojego podatku. Warto poczuć się wyjątkowym.
 • GRUPY I FORA TEMATYCZNE – Załóż własną grupę i forum, zachwyć wszystkich pasjami swojego dziecka i własnymi!
 • GIEŁDA RZECZY UŻYWANYCH (oddaj, wymień, sprzedaj) – Zapraszamy serdecznie do zamieszczania wszelkich różności, niepotrzebnych już Tobie i dzieciom. Zachęcam szczególnie do nawiązywania kontaktów, być może blisko Ciebie mieszka ktoś, z kim można się wymienić.

 

Misja serwisu

 • Promowanie dorobku twórczego dzieci.
 • Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie kreatywności i twórczego myślenia u dzieci.
 • Popularyzowanie działań plastycznych i poszerzanie wiedzy, wśród dzieci i dorosłych, z zakresu różnych technik plastycznych.
 • Popularyzowanie aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego w rodzinie.
 • Kształcenie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji niewerbalnej.
 • Uświadamianie o istocie rozwoju talentów u najmłodszych.
 • Wymiana doświadczeń z zakresu rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci.
 • Informowanie o aktualnych wydarzeniach kulturalnych z udziałem dzieci / dla dzieci oraz dla rodziców i opiekunów.

 

Jak to się zaczęło…

Obserwowaliśmy dzieci wokół nas. Każde dziecko było inne, ale wszystkie zachwycały swoją osobowością, energią i bezpośredniością. Niesamowicie dużo radości przysparzały swoim rodzicom, a ich starania, również te mniej udane, napawały dumą. Coś w nas krzyczało: Spójrzcie, jakie Te dzieci są cudowne! I zakiełkowała chęć stworzenia dla nich miejsca wyjątkowego, jak one same. Serwis TwórczeDzieci.eu tworzony jest dzięki Tobie Juleczko i dzięki Tobie Kingusiu (dwóm wspaniałym dziewczynkom, które zainspirowały nas do działania) i zaprasza wszystkich dumnych rodziców wraz z ich pociechami do wspólnej, twórczej zabawy.

Ostatnio zarejestrowani